Menu:

Potkat lásku lze i na podzim

Toužila jste po letním seznámení, které by vyústilo v romantickou prázdninovou nebo dovolenkovou lásku, ale vaše touhy nebyly naplněny? Nebo jste si naopak užila v rámci dovolené krátký románek, který však skončil stejně rychle, jak začal? Nezoufejte, letní lásky obvykle nemají dlouhého trvání a mohou nás dokonce uvést do splínu, který je ještě větší než kdy jindy. Po nezdařeném letním románku totiž každá žena propadá panice, že na další vztah již nebude mít sílu. Nedej bože pokud by opět skončil nezdarem.

Možná, že si pro vás ten pravý princ přijede teprve nyní. Podzimní době, kdy se začínáte chumlat do teplejšího oblečení a navlékáte postupně další a další vrstvy je jen zdánlivě špatným obdobím na nové začátky. Příroda se sice začíná ukládat ke spánku, vy ale nemusíte. Přichází doba procházek ve spadaném listí, doba, kdy si budete dopřávat více než kdy dříve sedánky v čajovnách či v kavárnách, abyste se zahřáli lahodným nápojem. A přesně tam můžete narazit na muže svých snů.

Někdy je ale potřeba jít svému štěstí naproti. Což takhle vybrat si svého partnera skrze internetovou seznamku, kterou najdete například na stránkách www.czech-single-women.com? Na partnera nemusíte narazit jen náhodou… Možná jste se kdysi dávno zařekla, že k takovému kroku nikdy nepřistoupíte. Možná, že právě schopnost otevírat se novým příležitostem a novým způsobům komunikace mezi lidmi je přesně tou vlastností, která je pro setkání s jedinečným mužem důležitá a potřebná.

Rozhlédněte se kolem sebe. Zjistíte, že alespoň polovina šťastně zadaných párů, které se v poslední době potkaly, zasnoubily, nebo dokonce vzaly, se poznalo právě skrze internet. Tak neváhejte a zkuste se registrovat na výše uvedených stránkách. Třeba právě tam na vás čeká váš vyvolený!

 

29. 09. 2016